Bilgisayar onarım

Karşısında bazen bütün bir gününüzü geçirdiğimiz masaüstü ve notebook bilgisayarlarımız, bu yoğun performansa bir süre sonra dayanamıyor ve çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalıyor. Bilgisayarınızda meydana gelen sorun ise gününüzün zehir olmasına neden olabiliyor. İnternete giremiyor, işinizle ilgili hiçbir işlem yapamıyor, acil olan şeylere bakamıyorsunuz… Bilgisayar kullanıcıları için kabustan farksız olan bu durumlar karşısında, size bir telefon kadar yakın olan firmamız, uzman teknik personeliyle hizmetinizde… Masaüstübilgisayar onarımı, notebook onarımı, laptop onarımı, dizüstü bilgisayar onarımını itinayla yapan firmamız, notebook anakart onarımı, virüs taraması ile program güncellemesi gibi bilgisayarınızda meydana gelen donanımsal veya yazılımsal tüm sorunları kısa sürede gideriyor. Her marka ve modeldeki masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlarda meydana gelen hata, sorun ve arıza konusunda bize ulaşabilir, ev ya da ofis bilgisayarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Bilgisayar onarımı ve bilgisayar tamiri konusunda uzun yıllardır hizmet vererek derin tecrübe edinen teknik elemanlarımız, sizin bilgisayarınızla ilgili sorunları giderirken de her aşamayla ilgi bilgi almanızı sağlayacak, verilerinizin kaybolmaması için ellerinden geleni yapacak. Sizin de bilgisayarınızda yazılımsal sorun ya da donanımsal sorun varsa lütfen bizimle irtibata geçin. İşçilik ve yedek parça garantisiyle hizmet veren firmamız, daima yanınızda…

Bilgisayar bakım

Gün içinde saatlerce kullanılan masaüstü veya dizüstübilgisayarlar, periyodik bakım yapılmadığı taktirde çöker, geri dönüşü mümkün olmayan hatalar ortaya çıkabilir. Tozlanma, sık değişen elektrik akımı ve sarsıntı nedeniyle de bilgisayarınız bozulabilir. Bütün bu sorunların önüne geçmek için periyodik bilgisayar bakımı yaptırmanız kaçınılmaz. Bu konuda güvenle hizmet veren firmamız, fiziksel bakım sırasında bilgisayarınızı tamamen temizliyor, parçaların bakımını yapıyor. Yazılım bakım sırasında da işletim sistemiyle sabit diskin bakımını, firmware ve BIOS güncellemelerini gerçekleştiriyoruz.
Bilgisayarınızın performans kaybını engellemek, veriminin ilk günkü gibi olmasını sağlamak sizin elinizde. Firmamızın teknik servisi, her marka ve modeldeki masaüstü ve dizüstü bilgisayarların bakımını yapıyor, sahibine performansı ve verimliliği en üst düzeyde bilgisayarlar teslim ediyor. Size de yazılım bakımı ve donanım bakımı yaptığımız bilgisayarınızı güvenle kullanmak kalıyor. Teknik servisimizde uzun yıllardır güvenle hizmet veren teknik elemanlarımız da, sizin için çok değerli olduğunu bildiğimiz bilgisayarlarınızın bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.