lopus e-ticaret sistemleri,e-ticaret sitesi, online satış sitesi,web sitesi
E-Ticaret Sistemleri
E-TİCARET NEDİR? Bilindiği gibi “ticaret” ifadesi kavramsal olarak “mal veya hizmetin satınalınması ve satılması“ işlemlerini kapsamaktadır. Bu sürecin elektronik ortamda, Internet üzerinde yapılması E-Ticaret kavramını ortaya çıkarmıştır. E Ticaret, mevcut işinizin elektronik ortama aktarılmasıdır.
ankara web tasarım,web sitesi yapımı, ucuza web sitesi,web design
Web Tasarım

Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?


Ürün, Hizmet ve Bilgilerinizi Daha Fazla Kitleye ulaştırıp Satabilmeniz Devamını oku...
seo yapımı,google ilk sayfaya cıkma,seo sistemi,ankara seo
Seo (Searc Engine Opt.)
Bir web sitesini marka haline getirmenin en önemli yolu, daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmasından ve bu ziyaretçilerin sitede daha sık ve verimli vakit geçirmesini sağlamaktan geçer.Devamını Oku.
Bilgisayar Sistemleri
İşletim Sistemi Nedir? İşletim sistemi, bilgisayar donanımının doğrudan denetimi ve yönetiminden, temel sistem işlemlerinden ve uygulama programlarını çalıştırmaktan sorumlu olan sistem yazılımıdır. Diğer tüm yazılımların belleğe, girdi/çıktı aygıtlarına ve kütük sistemine erişimini sağlar. Devamını Oku...
Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adı güvenlik kamera sistemidir. Piyasada KDTV diyede bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir. Kapalı devre televizyon sistemi kullanım alanları tesis çevre izleme güvenlik kamera sistemleri, İşyeri güvenlik kamera izleme sistemleri, Ev kamera sistemleri, Fabrika güvenlik kamerasısistemleri, Şehir izleme sistemleri KYGS mobese sistemleri olarak günümüzde güvenlik kamera sistemlerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.
Network ve Ağ Sistemleri Nedir?
Ağ birbirine kablolarla bağlanmış sunucu, yazıcı, bilgisayar, modem gibi birçok haberleşme ekipmanının en ekonomik ve verimli yoldan kullanılmasıdır. Ağ insanların bireysel değil, ortak çalışmalarını sağlar. Ağ, veri, yazılım ve ekipman paylaşımıdır. Küçük bir ağ iki bilgisayardan oluşabileceği gibi, büyük bir ağ binlerce bilgisayar, fax-modem, cd-rom sürücü, yazıcı ve bunun gibi ekipmanlardan oluşabilir.
Baskı Dolum Sistemleri
Toner dolumlarında her marka ve modelin toner tozlarının kimyası farklıdır. Firmamız bunu dikkate alarak dolumları gerçekleştirmektedir. - Doluma gelen tonerlerin tüm parçaları sökülüp, bütün parçaları tek tek özel solüsyonlarla temizlenip dolumları özenle yapılmaktadır. - İşleme alınmış tonere orijinal toner ile aynı gramajda toner tozu koyulur. - Bütün dolumlarımız %100 garantilidir, herhangi bir problem oluşması halinde sorunlu ürün teknik ekibimiz tarafından tespit edilir ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra tekrar sizin kullanımınıza sunulur.
Bakım, Servis ve Onarım
Gün içinde saatlerce kullanılan masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar, periyodik bakım yapılmadığı taktirde çöker, geri dönüşü mümkün olmayan hatalar ortaya çıkabilir. Tozlanma, sık değişen elektrik akımı ve sarsıntı nedeniyle de bilgisayarınız bozulabilir. Bütün bu sorunların önüne geçmek için periyodik bilgisayar bakımı yaptırmanız kaçınılmaz. Bu konuda güvenle hizmet veren firmamız, fiziksel bakım sırasında bilgisayarınızı tamamen temizliyor, parçaların bakımını yapıyor. Yazılım bakım sırasında da işletim sistemiyle sabit diskin bakımını, firmware ve BIOS güncellemelerini gerçekleştiriyoruz.
Bakım Onarım Anlaşması
Bilgisayarların arızalanmalarındaki en küçük etken bulundukları ortamda oluşan tozlardır. En küçük bir arıza bile işlerinizin aksamasına sebep olacaktır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin yararına o uyguladığımız bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile hem zaman kaybetmenizi hem de maddi zarara uğramanızı engellemekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetlerimiz müşterilerimizin taleplerine göre yapılmaktadır. Yapılan anlaşma hangi işlemleri kapsıyor ise bakımlar ona göre yapılmaktadır. Yedek parça değişimleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.