Firmamız Bilişim sektörü ve alt yapısıyla siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktadır.Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz Lopus Bilişim,Bilgisayar,Oem,Teknik Servis,Revizyon Baskı dolum ve Sanalmağaza hizmetleri bulunmaktadır. Lopus Bilgisayar , sarf malzeme. Bakseron Bakım ve Teknik servis. Revizyon Dolum Baskı cihazları ve sarf malzeme dolumları. Alkalmasin.com Online sanal mağza ile konusunda uzaman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetlerini karşılamaktadır.Çözülmeyecek sorun yoktur.İmkansız zamanımızı alır sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Misyonumuz


          Hızlı değişimin ve yoğun rekabetin yaşandığı iş alanlarında, karlılığı ve verimliliği artırıcı etkin bilgi sistemi çözümlerini, müşterilerine danışmanlık hizmeti olarak sunmak veya sunulmasını sağlamak.

Vizyonumuz


          Müşterilerine, ilerleyen teknolojiler paralelinde, rekabet gücünü artırıcı, katma değerli bilgi teknolojisi bazlı iş çözümlerini geliştiren, sunan, yayan önde gelen global bir danışmanlık şirketi olmaktır. Lopus, bunu, değerli insan kaynağı ve sürece dayanan sistematik yaklaşımları ile müşteri odaklı hizmet felsefesini ilke edinerek gerçekleştirir. Lopus temel amaclarından biride, Türkiye'de bilgisayar kullanımını artırmak ve bilgisayarlaşma sürecini hızlandırmaktır. Ülkelerin gelişmesinde, ilerlemesinde artık bilgisayarlaşmanın önemi yadsınamaz bir gerçektir. Lopus, bu amaç doğrultusunda hareket ederek, Türkiye'nin ekonomisine, halkının yaşam ve eğitim düzeyine, ülkenin uluslararası alanda rekabet gücüne olumlu etkilerde bulunmayı hedefliyor. Lopus, Türkiye'de bilgisayar kullanımını artırmak ve bilgisayarlaşma sürecini hızlandırmak olan amacına ulaşmanın yolunun Türkçe ürünler sunmaktan geçtiğine inanıyor. Çünkü, bugün Türkiye'de yabancı dil engeli yüzünden bilgisayar kullanamayan, ya da kullansa bile bu engel nedeniyle verimli bir şekilde kullanamayan kişi ve kuruluşlardan oluşan çok geniş bir zümre bulunuyor. Lopus, korsan kopyacılığa yer vermeyen, bilgisayar yazılımı geliştirmenin önündeki engelleri kaldıran bir toplumda üreticiden tüketiciye, kamu sektöründen özel sektöre, herkesin kazançlı çıkacağı bir bilgisayar dünyasını hedefliyor.